Стівен та Люсі Гокінґ. Джордж і таємний ключ до Всесвіту

Стівен та Люсі Гокінґ. Джордж і таємний ключ до Всесвіту

 

Вітаємо усіх шанувальників научпопа, космосу та якісної літератури для підлітків! Завдяки “Видавництву Старого Лева” українською переведено та видано книгу найвідомішого астрофізика сучасності Стівена Гокінга та його доньки Люсі «Джордж і таємний ключ до Всесвіту».

goking

goking

Нічого, що книга про пригоди хлопчика Джорджа написана 10 років тому і найрозумніший на світі комп’ютер Всесвіт на ілюстраціях здається нам дивним по-перше за свій вигляд, це ж справжня дитяча наукова фантастика. Початок, насправді, трохи схожий з «Хроніками Нарнії» Л’юіса: хлопчик опиняється у таємничому сусідському будинку, знайомиться з його дивними мешканцями та опиняється у космічному просторі. Це, звичайно, не чаклун, чарівна шафа та вигаданий (?) світ, але щось таке у ньому є. І насправді дитина, яка не дуже поки що захоплюється наукою, може читати лише про самісінькі пригоди Джорджа, роздивлятися доволі приємні малюнки Гаррі Парсонза,  чудовим чином оминути найцікавішу розповідь про фізику, хімію, сонячну систему та щось мені здається, це буде не просто!

goking

goking

Книга чудово структурована та оформлена. Починаючі з палітурки вона інтригує: під скретч-покриттям ховається загадка для маленьких та дорослих дослідників. Хочете знати, що намальовано під сірими плямами, – зітріть скретч-покриття монеткою. А мене ось більше здивувала «книжка у книжці» – кольорові космічні фотоархіви про місяць, зорі, космічні хмари, комети і навіть та сама чорна діра! І науковий довідник про всесвіт з цифрами-схемами – «як у дорослих», тільки краще, бо підручник фізики у школі на десятку частку не написано так цікаво, нажаль.

goking

goking

Тож запрошуємо приєднатися до космічної мандрівки хлопчика Джорджа та його друзів, а по дорозі, якось проміж іншим ;),  розгадати як влаштовано світ, у якому ми живемо та закохатися у нього і науку ще більше!

goking

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *