Про авторів

Стефана Цебренко. Блог в ЖЖ, Facebook

dsc_7725

Я більше фізик, ніж лірник. Мене цікавить майже все, що є навкуги — фізика, хімія, математика (о, я дуже люблю математику!), біологія та палеонтологія, еволюція та мікробіологія, екологія, як функціонує людина — фізіологічно і психологічно, лінгвістика, культурологія, давня історія, історія релігіезнавства, раціональне мислення… І те, як це можна зробити цікавим для дітей.
Звісно, я все це знаю так глибоко, як класичний енциклопедист — небагато про багато що.

Я дуже люблю науково-популярні книжки, фільми і все інше, що робить невідоме відомим, коли факти складаються в логічну й зрозумілу систему. Вважаю, що призма Ньютона не зменшила чарівність веселки, а збільшила.

У вільний від читання час я мама двох хлопчиків, жінка свого чоловіка і людина з безліччю хобі.

 

 

Наталья Михальченко. Блог в ЖЖ, Facebook, Google+, Instagram

DSC_5121_1

Я – історик-релігієзнавець, який так чи інакше пропрацював за фахом половину життя. Із задоволенням взялася за проект, що дає шанс наочно і аргументовано розповісти широким масам, наприклад, про те, чому історія – не гуманітарна дисципліна або чим сексуальна орієнтація відрізняється від сексуальної поведінки.

Мій інтерес – незручні, гострі теми, а також розвінчання міфів і ламання стереотипів. Як і годиться мислячій матерії, я постійно перебуваю у русі, живу в подорожах у часі і просторі, наскільки дозволяють тлінні клопоти про хліб насущний. Втім, я надзвичайно рідко займаюся тим, що не тішить і в чому не бачу найкращої перспективи, тому всі мої проекти, історії, тексти, малюнки, фотографії, зустрічі у кінцевому результаті – про кохання.

 

***

Автор лого – Wiera Kalinowska

 

Приєднуйтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *