Цікава хімія. Життєпис речовин

120,00 грн.

Ця книжка, читачу, про те, що оточує тебе, а також про те, що ти не можеш побачити… Про світ атомів, молекул, речовин та їхніх перетворень. Найдрібніші атоми, кольори, таємничі реакції, вибухи, смішні та цікаві історії — усе, що я могла б тобі розповісти про хімію — все тут. Читай, навчайся та дізнавайся. Нехай ця книжка стане тобі добрим другом.

2 в наявності

Порівняти
Категорія: Позначка:

Опис

Природничі і прикладні науки треба пояснювати прикладами з повсякденного життя дитини, щоб вона краще зрозуміла їх. Книга починається насправді з початку: не зі створення Світу, а з більш зрозумілої повсякденної речі – приготування їжі! Навіть печерна людина знала, як за допомогою хімічних процесів покращити смак своєї страви, тож нам теж не завадить. Далі читачі узнають про опанування заліза і… так ще 100 с гаком сторінок. Авторка Юлія Смаль не збирається на цьому зупинятися і планує продовжувати популяризацію хімії, відкривая для нас світ атомів, молекул, речовин та наукову магію їхніх перетворень.
Багато кому з дорослих також не завадить хоча б переглянути цю книжку, може тоді ми менше будемо чути безглуздя про «хімію», наприклад у їжі та одязі.

Додаткова інформація

Вага 370 g
Розміри 210 x 270 x 8 mm
Автор

ISBN

978-617-679-253-6

Кількість сторінок

112

Видавництво

Рік видання

2016

Палітурка

інтегральна

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цікава хімія. Життєпис речовин”

    Вам також може сподобатися…