Як розмовляти з дітьми про мистецтво

100,00 грн.

Дивитися витвори мистецтва та розмовляти про них можна у будь-якому віці дитини, але те, що дітей цікавить, те, на що вони звертають більшу увагу буде відрізнятися. Більшість людей вже забули, що їх цікавило у 5, 8, 13 років і чим відрізнялося те, що здавалося важливим, смішним, незрозумілим, дехто розгублюється, коли чує питання про те, чим видатний Чорний Квадрат або чому так багато жінок на картинах голі. З усім цим і ще безліччю різних питань та поглядів можна познайомитися в цій книзі.
Розглянуті картини різного часу, сучасні також. Це дуже корисно, якщо ви любите розглядати картини з дорослими, які теж питають, чим видатний Чорний Квадрат.

3 в наявності

Порівняти

Опис

Простими словами і в зручній формі авторка підказує, як навчити дітей “бачити” картину, розуміти її і відчувати. На найбільш поширені й актуальні питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків. Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкоруч гортати у транспорті чи розглядати в парку. Книга адресована не лише натхненним батькам і педагогам, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, – вона й для тих допитливих читачів і читачок, які ніяк не знаходили часу його пізнати.

Я ще розмовляю з дітьми і готуюся писати рецензію.

Додаткова інформація

Вага 350 g
Розміри 205 x 135 x 16 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда, матова

ISBN

978-617-679-079-2

Рік видання

2015

Кількість сторінок

192

Переклад

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Як розмовляти з дітьми про мистецтво”