Знайди помилку: давня історія

280,00 грн.

Історія людства в оригінальному трактуванні Ларрі Ґоніка легко й дотепно подає  інформацію, починаючи з теорії Великого вибуху й «еволюції всього», аж до походів Александра Македонського

5 в наявності

Порівняти

Опис

Дорослі добре знають, що історія одна з найважливіших наук. Кажуть, що на її помилках треба вчитися, щоб суспільства ставали кращими, а люди щасливішими. Якщо ви хочете прищепити своїй дитині любов до історії, або поглибити початкові знання, зверніть увагу на оригінальну, кмітливу й веселу книжку Аманди Вуд і Майка Джоллі.

«Знайди помилки: давня історія» пропонує маленькому читачеві перевірити свою увагу та обізнаність, відшукуючи помилки на яскравих малюнках про життя у давнину: від кам’яної доби до піратства, від єгипетських фараонів до середньовічних лицарів. На кожній ілюстраціє є 20 речей, яких не могло бути в тій чи іншій епосі. Правитель майя з наручним годинником, римський воїн у джинсах, грецька ваза в Давньому Китаї Очевидні помилки, але далеко не всі вони будуть такими легкими. Якщо під час детективного розслідування виникнуть труднощі, треба лише перегорнути сторінку і дізнатися правильні відповіді.

Книжка неодмінно сподобається читачам віком 6+, а також їхнім батькам, які зможуть перевірити й власні знання.

Додаткова інформація

Вага 560 g
Розміри 260 x 202 x 15 mm
Автор

,

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-7563-41-8

Видавництво

Рік видання

2018

Вік

6-12

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Знайди помилку: давня історія”

    Вам також може сподобатися…