Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії

150,00 грн.

Тоні Шей – інтернет-підприємець та венчурний капіталіст, який створив банерообмінник LinkExchange (який пізніше викупила компанія Microsoft за $265 мілліонів) та першу інтернет-крамницю взуття Zappos.com (яку пізніше викупив Amazon.com за $1.2 білліонів). Потім Тоні написав про це книгу “Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії”, яка була бестселером №1 New York Times впродовж 27 тижнів та перекладена на велику кількість мов, наприклад, на українську.

1 в наявності

Порівняти

Опис

Успішний бізнес неможливо розбудувати, не ризикуючи. Та коли на кону стоять не самі лише заробітки, а людські взаємини, ризик цілком виправданий і навіть необхідний.

«Доставка щастя» — розповідь про великі гроші, велику дружбу і щире людинолюбство; коли за сім’ю є не лише кревні родичі, а й працівники, клієнти і навіть конкуренти. Це історія про хист людини щомиті наповнювати своє життя сенсом, надавати йому елементів інтриги задля особистого щастя і щастя людей, які тебе оточують; викладатися на повну — хай то буде вчасна доставка замовлення клієнтові чи підкорення Кіліманджаро.

Тоні Шею вдалося створити величезне товариство однодумців, справжніх друзів і фанатів своєї справи, людей, які, «доставляючи щастя» іншим, роблять щасливими і себе.

Додаткова інформація

Автор

ISBN

978-617-679-255-0

Кількість сторінок

288

Видавництво

Рік видання

2016

Палітурка

тверда

Переклад

Рік видання мовою написання

2010

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії”

    Вам також може сподобатися…