Любий Ґабріелю

80,00 грн.

Перед вами найінтимніша та найчесніша форма оповіді — лист. Лист людини, яка щиро намагається зрозуміти іншого. Лист батька до сина. До Ґабріеля, якому у віці трьох років діагностували аутизм.  Звернена до всіх батьків, які хочуть зрозуміти і прийняти свою дитину, не зважаючи ні на що.

2 в наявності

Порівняти

Опис

Для того, щоб описати свої непрості стосунки з наймолодшим сином, Г. Фрайгоф, норвезький перекладач, критик, редактор та романіст, обрав найінтимнішу та найчеснішу форму — лист. Лист людини, яка щиро намагається зрозуміти іншого, до того ж таки іншого, який прагне зрозуміти світ і своє місце у ньому. Лист батька до сина. До Ґабріеля, якому у віці трьох років діагностували аутизм. Фрайгоф правдиво і зворушливо пише про їхні розмови, пригоди та сварки, про взаємини в сім’ї та синові досягнення. Про такий важливий для них ландшафт — сувору землю «для життя, а не для туристів», що утримує, ніби якір, і не дає потонути. Про батьківську гордість та безумовну любов, яка бере гору попри всі складнощі й непорозуміння.

Ця ніжна й подекуди глибоко відверта оповідь нагадує про чар дитинства і силу родини.

5 гривень від вартості книжки буде перераховано на підтримку дітей з особливими потребами Навчально-реабілітаційного центру “Джерело”.

Додаткова інформація

Вага 215 g
Розміри 207 x 140 x 15 mm
Автор

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-679-374-8

Кількість сторінок

160

Видавництво

Рік видання

2018

Переклад

Рік видання мовою написання

2014

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Любий Ґабріелю”

    Вам також може сподобатися…