Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сім’єю

170,00 грн.

Сьогодні жінкам постійно доводиться перебувати у стресових умовах, коли їхня кар’єра й сім’я — на різних шальках терезів. Авторка досліджує, як потрібно змінити культуру трудових відносин, соціальну та державну політику для досягнення справедливості на ринку праці та оптимізації людських ресурсів.

1 в наявності

Порівняти

Опис

Одна з кращих книжок року за версією Washington Post, NPR та Economist.

Сьогодні жінкам постійно доводиться перебувати у стресових умовах, коли їхня кар’єра й сім’я — на різних шальках терезів. Якою має бути справжня рівність? Як визначити пріоритети й досягти справедливості на ринку праці? Що мають знати компанії для успішної оптимізації людських ресурсів? Авторка досліджує, як потрібно змінити культуру трудових відносин, соціальну та державну політику, а також пояснює, чому питання балансу між роботою й особистим життям — болісна тема як для жінок, так і чоловіків.

Книжка для всіх, хто цікавиться темою рівності, суспільними відносинами, державною та соціальною політикою.

Анна – Марі Слотер — американська аналітикиня з питань зовнішньої політики, дослідниця сфери публічного права й міжнародних відносин, головна виконавча директорка аналітичного центру New America. Упродовж 2002—2004 років очолювала Американське товариство міжнародного права, а 2009—го була призначена на посаду керівника з питань планування політичного курсу Держдепартаменту США.

 

 

Додаткова інформація

Вага 410 g
Розміри 217 x 145 x 26 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-7513-93-2

Рік видання

2018

Кількість сторінок

324

Переклад

Рік видання мовою написання

2016

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сім’єю”

    Вам також може сподобатися…