Небезпечна робота. Щоденник арктичних пригод

130,00 грн.

До вашої уваги записи, які тривалий час вважалися втраченими. Вперше українською ілюстрований щоденник Артура Конан Дойля з експедиції до Арктики

1 в наявності

Порівняти

Опис

Коли молодому студенту-медику Артуру Конан Дойлу випала нагода вирушити до далекої незвіданої Арктики, він зрозумів, що це буде одна з його надзвичайних пригод. Згодом митець згадував цей період як найкращий у своєму житті. Досвід та враження, отримані в цій небезпечній мандрівці на китобої «Надія» письменник детально описав у своєму щоденнику. Тільки у ХХІ столітті рукопис з авторським нотатками та малюнками було знайдено.

Щоденник сповнений описів фантастичної природи Арктики, китобійного ремесла та полювання, суворого моряцького побуту, шалених, авантюрних та ризикованих пригод, дотепних історій, роздумів про творче становлення. У книжці представлено два ранні та маловідомі оповідання автора «Капітан «Полярної зірки» та «Справа Чорного Пітера», а також статті про мореплавство, написані ним спеціально для британських та американських журналів.

Додаткова інформація

Вага 400 g
Розміри 205 x 135 x 28 mm
Автор

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-4308-8

Рік видання

2017

Кількість сторінок

416

Переклад

Рік видання мовою написання

2012

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Небезпечна робота. Щоденник арктичних пригод”

    Вам також може сподобатися…