Як запам’ятовувати (майже) все і завжди. Приголомшливі лайфхаки для прокачки вашої пам’яті

105,00 грн.

Ця книжка містить цікаві практичні завдання й техніки запам’ятовування, реальні історії, незвичайні експерименти та дієві вправи.

1 в наявності

Порівняти

Опис

Всі праці автора цієї книжки, Роба Іставей— справжні сенсації, які допомогли мільйонам людей у всьому світі розвинути свої вроджені здібності та набути бажаних навичок.

А ви знали, що звичайна рибка має здатність пам’ятати щось або когось тільки три секунди? Тож якщо ви не хочете бути рибкою і мрієте прокачати свою пам’ять до супергеройського рівня, Роб Іставей легко допоможе вам у цій справі. Ви дізнаєтесь що таке пам’ять, її види, як вона працює, як запам’ятовувати більше, які є прийоми з цього і багато-багато іншого.

Роб Іставей — письменник, спікер, консультант, автор бестселерів, випускник Кембриджу, директор Maths Inspiration — особливої програми лекцій з математики для підлітків, що об’єднує найталановитіших спікерів. У минулому — керівник Математичної асоціації Великої Британії. Його праці — справжні сенсації, які допомогли мільйонам людей у всьому світі розвинути свої вроджені здібності та набути бажаних навичок.

Додаткова інформація

Вага 280 g
Розміри 220 x 155 x 16 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-4561-7

Рік видання

2018

Кількість сторінок

176

Рік видання мовою написання

2015

Переклад

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Як запам’ятовувати (майже) все і завжди. Приголомшливі лайфхаки для прокачки вашої пам’яті”

    Вам також може сподобатися…