Філософія свободи

130,00 грн.

“Об'єктивно розглядаючи з беспечної дистанції все смердюче, огидне, брудне та неприємне, автор спромігся зацікавити нис феноменом сміття та спрямувати наш погляд на цей тіньовий бік сучасногог життя.
Захоплююче та важливе дослідження, що, між іншим, вказує на необхідність залучення цієї замовчуваної теми та її матеріального змісту до інтелектуального та речовинного кругообігів нашого життя.”
Видавництво “Futurum”, Базель, Швейцарія

3 в наявності

Порівняти

Опис

Свобода – один з найцікавіших феноменів існування людини. Це багатовимірне філософське явище, що включає онтологічні, метафізичні, політичні й особистісні аспекти. Оригінальність книжки норвезького вченого Ларса Свендсена виявляється у тому, що він спромігся вибудувати цілісну концепцію свободи, а також зробив власний внесок до розуміння та критичного огляду поглядів різних філософів і різноманітних теорій. У коло питань, що їх розглянуто в його книжці, входять такі: чи може існувати свобода у всесвіті, яким керують закони природи? Що потрібно людині, щоб почуватися вільною? Яке суспільство ми маємо розбудувати, щоб його можна було назвати вільним? Які загрози чекають на свободу в сучасному суспільстві? Чи має свобода зазнавати певних обмежень? Та багато інших. Розрахована на науковців, викладачів, студентів – філософів, політологів, соціологів, а також на широкий загал інтелектуалів, що цікавляться питаннями свободи.

Додаткова інформація

Автор

Свендсен Ларс Фр. Г.

Обкладинка

тверда

Кількість сторінок

336

Рік видання

2016

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Філософія свободи”

    Вам також може сподобатися…