Занепад влади

200,00 грн.

Повна назва книжки: “Занепад влади. Від владних кабінетів до полів битви й церков, а потім і до держави, або Чому сьогодні бути при владі означає зовсім інше, ніж колись”

1 в наявності

Порівняти

Опис

Що зумовило перемогу Майдану? Чому вражаючих результатів досягла Арабська весна? Автор цієї книги переконливо, на багатьох прикладах і з застосуванням політичних теорій доводить, що не лише сила народного гніву, а й помітне ослаблення влади в усіх її проявах стали головними чинниками успіху.
Радикальні зміни в усіх сферах суспільного життя поступово ведуть до занепаду влади – політичної, військової, економічної, релігійної, ба навіть влади мас-медіа. Впливові раніше високі керівні особи вже не можуть реалізувати свої забаганки так само вільно, як це було в минулому. Нині стало простіше здобути владу, однак значно важче її здійснювати і набагато легше втратити.
Міркуючи про три світові революції – збільшення, мобільності й ментальності, автор не лише показує позитивні перспективи процесу занепаду влади, а й застерігає від його серйозних небезпек, передусім через можливість скочування в анархію, безлад, втрату порядку і контролю за негативними проявами суспільної поведінки.

Додаткова інформація

Вага 490 g
Розміри 212 x 135 x 25 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-7347-47-6

Рік видання

2017

Кількість сторінок

448

Рік видання мовою написання

2013

Переклад

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Занепад влади”

    Вам також може сподобатися…