• Ілон Маск

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

290,00 грн.

Біографія Ілона Маска, інженера, бізнесмена та відчайдушного фантазера-практика сьогодення!

2 в наявності

Порівняти

Опис

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Серед легенд технологічного бізнесу, мабуть, саме Ілона Маска найбільше обдаровують гучними епітетами та приголомшливими порівняннями: його називають і Леонардо да Вінчі нашої епохи, і новим Стівом Джобсом. Без нього не було би ані платіжної системи PayPal, ані електромобілів Tesla, ані перших приватних космічних польотів. Він замірився не тільки пересадити людство на електромобілі, зняти його з нафтової голки завдяки сонячній енергії та мережі супер-зарядок для електромобілів, але й розпочати колонізацію Марса та зробити людську цивілізацію міжпланетною.

Знаний у світі технологій американський журналіст Ешлі Венс зміг отримати ексклюзивний доступ до Маска,, одного з найвідчайдушніших підприємців Кремнієвої долини і світу, а також до його родини, колег та друзів. Ця книжка відстежує його шлях від непростого дитинства у Південній Африці й аж до сходження на вершини світового бізнесу. Венс проінтерв’ював майже триста осіб та провів понад 50 годин у розмовах з Маском, аби розповісти історію компаній, які змінюють світ та розкрити непросту особистість підприємця-інноватора, який втілює в реальність задуми планетарного та міжпланетного масштабу.

Ось про що вона: “Одна з героїнь книги Гвінн Шотвел – ветеранка аерокосмічної галузі, президентка компанії SpaceX та права рука Ілона Маска. Саме вона комунікує з клієнтами у проблемних випадках та «розгрібає» низку делікатних ситуацій у спілкуванні з командою. На посаді президентки вона часто грає роль примирювачки та залишається ніби на другому плані, поза великою публічною увагою – про це пише Ешлі Венс у своїй книзі. Пропонуємо вашій увазі фрагмент біографії «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє». В фокусі Гвінн Шотвел – жінка, що зробила кар’єру в будівництві ракет:

Додаткова інформація

Вага 825 g
Розміри 245 x 170 x 36 mm
Автор

Видавництво

Рік видання

2015

Палітурка

суперобкладинка, тверда

ISBN

978-966-97534-0-3

Кількість сторінок

416

Переклад

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє”

    Вам також може сподобатися…