Free Call 066 23 36 567
Close
Карантинний нонфікшн: Своя оселя

На карантині є багато спокус – навчання, нетфлікс, інше навчання, соцмережи і іноді навіть робота, тоді як час, здається, починає порушувати закони фізики. До книжок часто не доходять руки. Особливо до всіх тих списків про “обов’язково прочитати на карантині”.

Тому я спробую писати про корисні (можливо, комусь, не мастрід) книжки.

Ми всі на карантині опинились замкнуті в обмеженому просторі своїх осель і ще якийсь час з них не вийдемо. Тому має сенс подивитись на свій будинок іншими очима, усвідомити потреби всіх членів родини і подумати, що можна покращіти і змінити тут і зараз.

В цьому може бути корисна книжка видавництва ArtHuss “Своя оселя”. Головна ідея авторки Джоани Гейнс – будинок має бути затишним і зручним, щоб не хотілось з нього виходити. Розповідати історію родини і мати затишні куточки для всіх, хто там живе.

Наприклад, Джоана в якийсь момент зрозуміла, що в будинку немає місця для її чотирьох дітей, бо вона ходить і все прибирає – іноді коли діти ще не закінчили гру. Тому наступні будинки були облаштовані з думкою про те, що має бути місце для дитячих ігор, а вітальня повинна бути місцем для родини – дітей в тому числі – а не для гостей.

Якщо ви не знайомі з дизайном приміщень, в цій книзі ви знайдете короткий опис основних стилів. Багато фотографій показують різні оселі і різні потреби родин. Для кожного приміщення є окрема глава – передпокій, вітальня, кухня, їдальня (не обов’язково як окрема кімната), спальня, дитяча кімната, ванна кімната, підсобні приміщення (пральня, комора, кладова) і моє улюблене – приміщення для усамітнення. Є досить корисний опис частих проблем і варіанти їх розв’язку.

Ця книжка також домопоже навчитись розмовляти, як дизайнер і дивитись, як дизайнер. Це може бути корисно навіть якщо ви не дизайнер – хто знає, ким ви вийдете з карантину, особливо якщо прочитаєте цю книжку?

Мені особисто не близький улюблений стиль авторки з безліччю антикварних меблів і рельєфного текстилю, але її поради можна застосовувати і в інших стилях. Або обдумати применимість певного рішення в вашій оселі.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *