Free Call 066 23 36 567
Close
Космічний світ маленьких дослідників

 

Здається, це зараз єдина книжка українською про космос, за допомогою якої можна розповісти про космос малюку від двох років, і читати цю книжку кілька разів :).
Книжки серія “Маленькі дослідники” з картонними сторінками, на яких зсувні елементи – віконечка, за якими ховаються додаткові факти чи зображення, наприклад, внутрішній вигляд Землі чи короткі найцікавіші факти про планети.


Інформація досить проста і зрозуміла. Про Сатурн написано, що це – велика планета з гігантськими крижаними кільцями та понад 60 супутниками – дещо спрощено, але досить правильно – і цю кількість інформації можна встигнути прочитати, доки дитина відкриває і закриває віконечко :)


Окрім планет, з книжки можна досить багато дізнатися про Сонце, Місяць, про відомі космічні об’єкти – галактики, туманності, чорні діри, астероїди, комети і навіть про космічне сміття. Є по розвороту про машини для дослідження космосу і про космонавтів з Аполоном-11.
Здається, що на 8 розворотах з віконечками неможливо розмістити багато інформації, але книжка дає гарне перше уявлення про космічний світ навколо нас.
Особливо якщо головний читач не може просидіти на місці більше п’яти хвилин.

 

 

Інші книжки про космос можна подивитись тут, а книжки серії “Маленькі дослідники” – тут.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *