П’ятнадцятий день книжкового науково-популярного адвенту

П’ятнадцятий день книжкового науково-популярного адвенту

Це несерйозна книжка для відпочинку після Чорних лебедів.
Але достатньо наукова для книжки, яка руйнує міфи. Написана лікарями-науковцями, з достатньою кількістю посилань на джерела (які можна і варто перевіряти).
Основна ідея книжки, якщо не перепровідати окремі міфи – думайте головою, думайте про безпеку, поважайте партнера та чуйте те, що він каже. Цілком можна давати дітям у тому віці, коли діти готові перейти до практики (і, як ми знаємо зі свого досвіду, батьки неспроможні утримати дитину від цього).

69 міфів поділені на 5 розділів – про чоловіків, про жінок, про секс, про вагітність і про інфекції.
Найвеселіші міфи, які можна написати і не потрапити під заборону фейсбуку:

  • Якщо чоловіків опитують, середній розмір виявляється на 2-3 сантиметри більший, ніж коли виміряють
  • Якщо вам холодно, краще одягніть шкарпетки
  • За півгодини сексу ви спалите 85-150 калорій. Може трохи більше. Якщо ви від цього худнете, то тільки тому, що не їсте ці півгодини

Легке ненав’язливе чтиво, досить короткі глави. Можна займатись чимось коротким і одночасно читати. Наприклад, варити каву чи стояти планку.

Про секс є ще одна книжка, яка так і називається – “SEX. Наука в коміксах”. Вона зроблена у вигляді коміксу, але наукового. Тут більше наукових фактів та пояснень, які, здавалося б, не мають прямого відношення до сексу, наприклад статевий диморфізм, еструс, еволюція, соціальні взаємини і шлюб. Але все весело, зрозуміло і з картинками.

В цій серії вже є українською перший том всесвітньої історії і філософія. Сподіваюсь, будуть Алгебра, МатАн, Статистика, Фізика, Хімія, Еволюція, Генетика і так далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *