Серійний переможець: п’ять дій для створення вашого циклу успіху

230,00 грн.

Відомий фінансовий консультант Леррі Вайдел запевняє: якщо регулярно застосовувати наведені їм концепти у веденні бізнесу й повсякденному житті, можна досягти серійності у своїх перемогах. На перший погляд, прості прийоми подані автором  вибиваються з уявлення більшості людей про концепцію успіху.

1 в наявності

Порівняти

Опис

Як знайти енергію і час для нових ідей? Чому одним з нас вдається приваблювати успіх, а іншим—ні? Що є запорукою досягнення надмети? Відомий фінансовий консультант Леррі Вайдел дає відповіді на ці запитання, використовуючи досвіди мільйонерів, спортсменів і супер—бізнесменів. Мета автора—«запустити революцію дії, розкрити потенціал цілої армії людей, що готові мчати вперед до великих, видатних речей, які вони справді хочуть робитиб, і які їм судилося зробити».

Леррі Вайдел визначає цикл з п’ятьох кроків, до яких вдаються серійні переможці, щоб здобути бажане: ухвалення рішення, перевиконування, коригування, доведення справи до кінця, постійне вдосконалення.

Ці, на перший погляд, прості прийоми вибиваються з уявлення більшості людей про концепцію успіху. Замість фантастичної суперсили персонажі Леррі Вайдел вирізняються наполегливістю й кропіткою працею, рішучістю й невтомною робото над собою. Автор запевняє: якщо регулярно застосовувати наведені вище концепти у веденні бізнесу й повсякденному житті, можна досягти серійності у своїх перемогах.

 

Додаткова інформація

Вага 365 g
Розміри 217 × 150 × 21 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-7563-31-9

Рік видання

2018

Кількість сторінок

256

Переклад

Рік видання мовою написання

2015

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Серійний переможець: п’ять дій для створення вашого циклу успіху”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…