Free Call 066 23 36 567

Не примушуй себе. Альтернатива силі волі

175,00 грн.

У цій книжці автор покаже, як змінити свої звички, навіть якщо у вас слабка сила волі, та як впливати на власне середовище і завдяки цьому досягати цілей.

2 в наявності

Опис

Щодня ми намагаємося боротися з поганими звичками: менше залипати у смартфони, відмовитися від пізніх походів до холодильника, кинути курити. Ми обіцяємо собі «з наступного тижня» більше рухатися, здоровіше харчуватися чи раніше лягати спати. А коли все це не вдається — звинувачуємо себе, списуючи на слабку силу волі. Автор цієї книжки переконує: припиніть силувати себе і спробуйте змінити коло спілкування. Коли ми активно впливаємо на умови навколо нас, наприклад, оточуємо себе новими людьми, іншими стають і наші емоції, думки та цінності.

Книжка для найширшого кола читачів, для всіх, хто цікавиться саморозвитком, мотивацією, прагне змінюватися та покращувати своє життя.

У цій книжці автор покаже, як впливати на власне середовище і завдяки цьому досягати цілей.

Бенджамін Гарді — письменник і колумніст. Дописувач ділових видань Forbes, Fortune, Fast Company, Business Insider. Здобуває докторський ступінь з організаційної психології в Університеті Клемсона (США).

“У книжці показано, як розшукати неочевидні шляхи до успіху.

Раян Голідей, автор книжок «Зберігайте спокій», «Его — це ворог», «Напролом»

Ця надзвичайно практична книжка допоможе вам випрацювати бажану поведінку та сформувати оточення, у якому постійна творчість і безмежна продуктивність є нормою.”

Forbes

Додаткова інформація

Розміри 210 × 140 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-7682-44-7

Рік видання

2019

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Не примушуй себе. Альтернатива силі волі”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…