М’язи та скелет людини. Об’ємна анатомічна модель

500,00 грн.

Поки що під замовлення. Доставка за 3-5 робочих днів.

Порівняти

Опис

М’язи людини поділяються на 3 типи, залежно від їхньої будови.
Перша група м’язів — скелетні, або поперечносмугасті м’язи. Скелетних м’язів у людини понад 600. Ці м’язи здатні довільно, за бажанням людини, скорочуватися і разом зі скелетом утворюють опорно-рухову систему. Загальна маса цих м’язів становить близько 40% ваги тіла, а у людей, що активно розвивають свої м’язи, може бути ще більше. Скорочуючись, м’яз коротшає, потовщується і рухається відносно сусідніх м’язів. Скорочення м’яза супроводжується зближенням його кінців і кісток, до яких він прикріплений. У кожному русі беруть участь м’язи, які вчиняють його і протидіють йому, що надає руху точність і плавність.
Другу групу м’язів становить серцева поперечносмугаста (покреслена) м’язова тканина (міокард). Вона складається з кардіоміоцитів. Скорочення серцевого м’яза не підконтрольні свідомості людини, вона іннервується вегетативною нервовою системою.
Третій тип м’язів, який входить до складу клітин внутрішніх органів, кровоносних судин та шкіри, — гладка м’язова тканина, що складається з характерних м’язових клітин (міоцитів). Їхні повільні і тривалі скорочення відбуваються мимоволі, тобто незалежно від бажання людини.

Серія розроблялася при участі Медицинського факультету університету Гонконга.

Додаткова інформація

Вага 300 g
Розміри 240 x 185 x 55 mm
Виготовлено

4D Master, Китай

Вік

8

Кількість деталей

46

Розмір зібраної моделі

10,6х6,4х18,4 см

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “М’язи та скелет людини. Об’ємна анатомічна модель”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…