Free Call 066 23 36 567

Сліпий годинникар: як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті

245,00 грн.

“Докінзу чудово вдається показати, як природний добір дає біологам можливість обходитись без таких понять, як мета і задум, і він робить це в манері, легко зрозумілій сучасному читачеві.”

The New York Times

2 в наявності

Опис

Від автора «Егоїстичного гена», 30 років у списку бестселерів, Перекладено майже всіма мовами світу !

Яскрава і доволі популярна наукова метафора стверджує, що жоден годинник не міг би існувати без свого творця, годинникаря. Під годинником тут маються на увазі живі організми, а годинникар — не хто інший, як Божественний Розробник, тобто Бог. Затятий дарвініст і апологет еволюції Докінз доводить, що для виникнення життя в усій складності його проявів не потрібна допомога надприродних сил. Єдиним «розробником» складних живих організмів є природний добір, який не має якихось цілей, мети і бачення кінцевого результату, а тому є «сліпим годинникарем». Докінз захищає еволюційний погляд на світ і розвінчує міфи довкола дарвінівської теорії. Дотепність і широка ерудиція автора дають йому змогу легко оперувати прикладами з різних галузей — від комп’ютерного програмування до поезії Шекспіра. Він переконливо доводить, що навіть найскладнішими процесами розвитку керують сліпі сили природи.

Річард Докінз — британський етолог, еволюційний біолог і відомий популяризатор науки. Лауреат численних літературних і наукових премій, зокрема премії Майкла Фарадея, премії Королівської наукової спільноти в галузі літератури та Міжнародної космічної премії. Книжка «Егоїстичний ген» принесла авторові всесвітнє визнання. Докінз належить до сотні найгеніальніших людей нашого часу.

 

Додаткова інформація

Вага 440 g
Розміри 220 × 150 × 27 mm
Автор

Переклад

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-5892-1

Рік видання

2018

Кількість сторінок

440

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Сліпий годинникар: як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…