Free Call 073 23 36 567
Close
  • kniga-pro-tvarin1
  • kniga-pro-tvarin5501
  • kniga-pro-tvarin5512
  • kniga-pro-tvarin5513
  • kniga-pro-tvarin5514
  • kniga-pro-tvarin5515
  • kniga-pro-tvarin5516

Книга про тварин

250,00 грн.

Iллюстроване видання для дiтей вiд 5 до 10 рокiв, що розкриває юному читачевi свiт найдивовижнiших тварин. Істоти стрибають, злітають, повзуть і котяться зі сторінок цієї великої книги. Стів Дженкінс, автор та ілюстратор понад тридцяти книг про світ природи, зібрав разом приблизно 300 найдивовижніших тварин. Розгорніть книгу й дивіться самі.

Немає в наявності

Категорії: , Позначка: Product ID: 1516

Опис

Стів Дженкінс. Книга про тварин

Одна з найкращих книг про тварин! Найшвидші, найжорстокіші, найвитриваліші, найрозумніші, найобережніші та найдивовижніші тварини на планеті.

Книги Стіва Дженкінса можна впізнати з першого погляду. Він працює в оригінальній колажній техніці, збираючи ілюстрації з арт-паперу. Завдяки використанню паперу різних фактур і кольорів йому вдається створити напрочуд реалістичні зображення.

Істоти стрибають, злітають, повзуть і котяться зі сторінок цієї великої книги про тварин. Стів Дженкінс, автор та ілюстратор понад тридцяти книг про світ природи, зібрав разом приблизно 300 найдивовижніших тварин — великих і маленьких, добре знайомих і екзотичних, сучасних і вимерлих. Кожна глава містить графіки, а в окремому розділі описано процес роботи над книгою — від ідеї до друкованого видання. У кінці книги подано додаткові відомості про описаних тварин.

Ця книга для тих, хто любить тварин, для дослідників-початківців, учителів і бібліотекарів. Розгорніть книгу й дивіться самі. Танцюйте разом із блакитноногою олушею. Співайте з горбатим китом. Погляньте в очі гадюці. і подорожуйте Галапагоськими островами з Чарльзом Дарвіном. Але будьте обережні. У світі тварин головне — вижити.

Перекладено за виданням: Steve Jenkins “The Animal Book. A Collection of the Fastest, Fiercest, Toughest, Cleverest, Shyest — and Most Surprising — Animals on Earth”

Перекладено за виданням: Steve Jenkins “The Animal Book. A Collection of the Fastest, Fiercest, Toughest, Cleverest, Shyest — and Most Surprising — Animals on Earth”

Додаткова інформація

Автор

Переклад

Видавництво

Палітурка

тверда

Рік видання

2015

ISBN

978-966-97483-1-7

Кількість сторінок

208

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Книга про тварин”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.