Free Call 066 23 36 567
Close

Відтворення шрифтової спадщини: 40 оригінальних шрифтів

470,00 грн.

Шрифт – основа графічного дизайну. В історії графічного дизайну і мистецтві шрифту відбувалося багацько естетичних і стильових змін, участь у яких приймало багато чудових дизайнерів, художників, архітекторів. Роботи багатьох з них прослужили основою усвідомлення розвитку шрифтової графіки, зрозуміти ідеї авторів і дозволило студентам курсу відтворити свої версії адаптації і розвиток накреслення шрифтів.

 

1 в наявності

Опис

Видання призначене для студентів і аспірантів які професійно вивчають мистецтво шрифту, професійних дизайнерів і художників. Водночас, сподіваємося зацікавити широке коло не байдужих до мистецтва шрифту. Раді вітати усіх, хто бажає долучитися до сприйняття і розуміння краси, користі мистецтва шрифту.

Рецензенти:

М.І. Яковлєв — академік Національної академії мистецтв України, доктор технічних наук, професор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України, заслужений працівник освіти України

О.А. Векленко — академік Національної академії мистецтв України, професор Харківської державної академії дизайну і мистецтв, заслужений діяч мистецтв України

Друкується за ухвалою Вченої ради Харківської державної академії дизайну і мистецтв (протокол № 43 від 16.05.2019 р.)

Лесняк Володимир Іванович – народився в 1949 році в м. Харкові. У 1978 році закінчив Харківський художньо-промисловий інститут. Дизайнер-графік, професор Харківської державної академії дизайну та мистецтв. Член-кореспондент Національної академії мистецтв України, член національного союзу художників України і Союзу дизайнерів України. Роботи експонувалися на різних виставках в Україні, на між-народному бієнале графічного дизайну в Брно (Чехія), Міжнародних бієнале плакату у Варшаві (Польща), Лахті (Фінляндія), виставках плакату і графічного дизайну в Колорадо (США), Англії, Німеччині, Індії, Росії та ін. країнах. У 1997 році відбулася персональная виставка (Харків). Автор кількох книг із графічного дизайну, публікацій в наукових і фахових виданнях, має авторскі свідоцтва за розробки шрифтів і упаковок. Лауреат Міжнародного конкурсу «Шрифт-89» (спільно з Є. П. Таборським), 2-га премія конкурсу «Президентська відзнака»), лауреат Харківської муніципальної премії в області дизайну В. Єрмілова.

Додаткова інформація

Вага 609 g
Розміри 270 × 210 × 22 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

м'яка

Кількість сторінок

160

Рік видання

2020

ISBN

978-617-7799-32-9

Рік видання мовою написання

2020

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Відтворення шрифтової спадщини: 40 оригінальних шрифтів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…