Free Call 066 23 36 567
Close
  • Вільям Ґібсон, «Нейромант»

Нейромант

300,00 грн.

Це перший роман Ґібсона, який відкриває трилогію «Кіберпростір», наступні томи якої теж вийдуть українською. У цьому творі розглянуті такі поняття, як штучний інтелект, віртуальна реальність, ґенна інженерія, транснаціональні корпорації, кіберпростір (комп’ютерна мережа, матриця) задовго до того, як ці поняття стали популярними в масовій культурі.

1 в наявності

Артикул: 978-617-7818-07-5 Категорія: Позначки: , , , Product ID: 18107

Опис

Канонічний твір у жанрі «кіберпанк», Відзначений премією «Неб’юла» (1984), «Г’юґо» (1985) і Меморіальною премією імені Філіпа Діка. Це перший роман Ґібсона, який відкриває трилогію «Кіберпростір», наступні томи якої теж вийдуть українською. У цьому творі розглянуті такі поняття, як штучний інтелект, віртуальна реальність, ґенна інженерія, транснаціональні корпорації, кіберпростір (комп’ютерна мережа, матриця) задовго до того, як ці поняття стали популярними в масовій культурі.

Досі не знаю, якою мірою Вільям Ґібсон описав просто якесь майбутнє, а якою — уможливив майбутнє наше: наскільки ті, хто прочитав і закохався в «Нейроманта», спонукали майбутнє вкладатися у Ґібсонове бачення. Так чи інак, «Нейромант» змінив правила гри. — Ніл Ґейман.

Оформлення стронґовського, передмова Богдана Стасюка, післямова Ольги Любарської. Редактор – Олександр Стукало, коректура Марини Гетманець. В оформленні серії використані мікрофотографії Марії Савоскули

Додаткова інформація

Розміри 215 × 160 mm
Автор

Палітурка

тверда

Вік

дорослі, підлітки

ISBN

978-617-7818-07-5

Видавництво

Рік видання

2020

Кількість сторінок

320

Переклад

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Нейромант”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…