Free Call 066 23 36 567
Close
  • Репутаційний антистрес. Інструктор для власників і топ-менеджерів бізнесу Детальніше: https://www.yakaboo.ua/ua/reputacijnij-antistres-instruktor-dlja-vlasnikiv-i-top-menedzheriv-biznesu.html#tab-attributes

Репутаційний антистрес: Інструктор для власників і топ-менеджерів бізнесу

240,00 грн.

Ця книжка допомагає сформувати навички системного захисту бізнесу від кризи ще до її виникнення та вміння бути стійкими й сильними під час таких випробувань.

0 в наявності

Опис

Добре ім’я компанії та її власника допомагає отримувати більший дохід, а погана слава—веде до фінансових збитків. Керівники багатьох українських компаній на власному досвіді переконалися, що за захист та відновлення репутації доводиться заплатити високу ціну.

Ця книжка допомагає сформувати навички системного захисту бізнесу від кризи ще до її виникнення та вміння бути стійкими й сильними під час таких випробувань.

Сергій Біденко та Ірина Золотаревич, автори цієї книжки, діляться практичними рекомендаціями з тими, хто вже має досвід репутаційних криз, і тими, хто поки що з ними не стикався.

Ті з читачів, хто вже пережив репутаційний стрес, знайдуть покроковий план побудови захисту від нових криз. Тим, кого криза ще не спіткала, ця книжка допоможе створити власну систему реагування на репутаційні ризики і кризи та знайти способи протидіяти їм.

Це видання стане антистресовим помічником для власників, керівників та спеціалістів українських компаній, які розуміють важливість створення і розбудови ділової та персональної репутації.

Додаткова інформація

Вага 450 g
Розміри 215 × 165 × 12 mm
Автор

,

Палітурка

м'яка

Вік

дорослі

ISBN

978-617-7933-14-3

Видавництво

Рік видання

2021

Кількість сторінок

224

Рік видання мовою написання

2021

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Репутаційний антистрес: Інструктор для власників і топ-менеджерів бізнесу”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…