Free Call 066 23 36 567
Close

Сила дівчат

280,00 грн.

Збірка п’ятдесятьох життєписів видатних українок, «щоби захоплюватися не завжди простими життями та не завжди справедливо оціненими досягненнями українських жінок та дівчат усіх часів…на користь усього людства».

 

0 в наявності

Опис

збірка п’ятдесятьох життєписів видатних українок, до якої увійшли оповіді про Катерину Білокур, Лесю Українку, Лілію Пустовіт, Ліну Косенко, Ольгу Харлан, Софію Яблонську тощо. Авторами текстів стали Катерина Бабкіна та Марк Лівін, ілюстрацій Анна Сарвіра та Юлія Тверітіна.

Книжка створена, «щоби захоплюватися не завжди простими життями та не завжди справедливо оціненими досягненнями українських жінок та дівчат усіх часів, їхнім професіоналізмом, вірністю своєму покликанню, їхньою працею на користь усього людства». «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків» увійшла до короткого списку конкурсу «Найкращий книжковий дизайн», що проходить у рамках Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Перший наклад, який було видано за ініціативи Internews, за фінансової підтримки Уряду Канади та за сприяння Міністерства міжнародних справ Канади, мав соціальну місію й розповсюджувався у навчальних закладах Донецької та Луганської областей, серед дітей із сімей переселенців, ветеранів та бійців АТО, загиблих та зниклих безвісти.

Додаткова інформація

Вага 700 g
Розміри 245 × 185 × 13 mm
Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-7563-27-2

Рік видання

2018

Кількість сторінок

112

Вік

12-16, 6-12

Рік видання мовою написання

2018

Автор

,

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Сила дівчат”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…