Free Call 073 23 36 567
Close
  • Державне багатство народів_0
  • Державне багатство народів_1
  • Державне багатство народів_2
  • Державне багатство народів_3
  • Державне багатство народів_4
  • Державне багатство народів_5

Державне багатство народів

120,00 грн.

 “Мета цієї книги — показати, що коли багатство не знаходиться у безпосередньому розпорядженні політиків, демократія відчутно зміцнюється. Сильною є та держава, в якій політики мусять конкурувати між собою, пропонуючи політичні програми, що спрямовані на задоволення суспільних інтересів, а не роздаючи обіцянки про те, як надаватимуть доступ до державної годівниці.”

1 в наявності

Опис

Органи державної влади у всьому світі володіють державними активами на мільярди доларів (від корпорацій до лісів та історичних пам’яток). Велике національне багатство в більшості країн перевищує державний борг. У часі управління фінансовими кризами, які викликають велике занепокоєння, національне багатство значною мірою ігнорують.

Даг Деттер і Стефан Фьольстер упевнені, що якісне управління державними активами може допомогти вирішити проблему боргу, а ще таке управління дасть більший прибуток, ніж загальні інвестиції в інфраструктуру світу (транспорт, енергетика, зв’язок). Автори книжки стверджують, що завдяки покращенню управління національним багатством можливо збільшити стандарти життя та зміцнити демократичні інституції у всьому світі.

Додаткова інформація

Вага 495 g
Розміри 200 × 150 × 22 mm
Автор

,

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-679-426-4

Рік видання

2018

Кількість сторінок

328

Переклад

Рік видання мовою написання

2015

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Державне багатство народів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…