Free Call 066 23 36 567
Close

Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення

140,00 грн.

1 в наявності

Опис

Малколм Гладуелл — поп-соціолог і журналіст The Washington Post і The New Yorker, якого називають «найбільш оригінальним американським журналістом». Журнал Time вніс Гладуелла до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а всі його дослідження із соціальної психології стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки після виходу з друку спільний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарні. Історії успіху» сягнув 4,5 мільйона примірників! Модні тренди, товари, інформація, ідеї — це віруси. Не вірите? У сучасному світі вони поширюються саме так, охоплюючи мільйони людей та перетворюючись на справжні соціальні епідемії.

Малколма Гладуелла — поп-соціолога і журналіста The Washington Post і The New Yorker, називають «найбільш оригінальним американським журналістом». Журнал Time вніс Гладуелла до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а всі його дослідження із соціальної психології стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки після виходу з друку спільний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарні. Історії успіху» сягнув 4,5 мільйона примірників.
Малколм Гладуелл пояснює, чому ми так любимо копіювати поведінку інших і чому взагалі сучасне людство надзвичайно залежне від подібних до себе. Наука маніпуляції функціонує дуже підступно, але результативно. «Поворотний момент» — блискуче дослідження про те, як поширюються соціальні епідемії та як вони впливають на наше життя.

Додаткова інформація

Вага 340 g
Розміри 220 × 150 × 14 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-3871-8

Рік видання

2017

Кількість сторінок

272

Рік видання мовою написання

2000

Переклад

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…