Free Call 066 23 36 567
Close

Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя

140,00 грн.

Це посібник зі свідомого ставлення до життя і покращення здоров’я. У ньому містяться рекомендації щодо раціону, внормування маси тіла і сну, фізичної активності та медичних обстежень. Всі тези та висновки базуються на сучасних наукових даних, медичних рекомендаціях та протоколах діагностики і лікування.

1 в наявності

Опис

Авторка легко і детально пояснює, як зважено і свідомо ставитися до власного здоров’я і способу життя, не впадати у крайнощі, не вірити в чарівні таблетки, магічне мислення і не вдаватися до суворих обмежень. А окрім цього, посібник написаний для і про сучасних українців і українок, з глибоким розумінням та емпатією до їхніх щоденних викликів. Книжка проілюстрована художницею Ольгою Дегтяровою.

Дарка Озерна – медична журналістка, біологиня і популяризаторка здорового способу життя. Пише колонки для “ВВС Україна”, “Український тиждень”, “Повага” та “Ногибоги”, входить до комунікаційної команди Уляни Супрун, веде програми про здоров’я і науку на Радіо “Культура”. Раніше спецалізувалась у галузі молекулярної генетики та імунології, викладала в Національному університеті “Києво-Могилянська Академія”. Зараз займається адвокацією здорового способу життя, розвінчує міфи про здоров’я, пояснює складні речі простими словами в дописах, лекціях, статтях та ефірах на радіо і телебаченні. Логічним продовженням просування адекватної інформації про здоров’я і піклування про себе стала робота над серією книжок “Оптимістично про здоров’я”.

Додаткова інформація

Вага 200 g
Розміри 185 × 125 × 11 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

м'яка

ISBN

978-617-7544-48-6

Рік видання

2020

Кількість сторінок

160

Рік видання мовою написання

2020

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…