Free Call 066 23 36 567
Close
  • Анна Топіліна. Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки

Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки

240,00 грн.

Ця книжка присвячена ілюзіям, що перешкоджають побудові приємних і плідних стосунків. Авторка аналізує власний досвід та намагається розібратися, чи щось із накопичених людством знань і мудрості (а надто — немудрості) про жінок, чоловіків та їхні взаємини можна систематизувати, впорядкувати і практично використати для створення «єдинорога» наших часів — здорових стосунків.

1 в наявності

Артикул: 978-617-7544-88-2 Категорії: , , , Позначки: , , Product ID: 18346

Опис

Усі ми прагнемо кохати і бути коханими. Проблема лише в тім, що на шляху до щасливої любові стоїть забагато перепон, хибних уявлень і патріархальних стереотипів. Особливо — якщо ми народилися дівчатками.

Ця книжка присвячена саме ілюзіям, що перешкоджають побудові приємних і плідних стосунків. Авторка аналізує власний досвід та намагається розібратися, чи щось із накопичених людством знань і мудрості (а надто — немудрості) про жінок, чоловіків та їхні взаємини можна систематизувати, впорядкувати і практично використати для створення «єдинорога» наших часів — здорових стосунків.

Тривала, серйозна, саркастична, відверта і болісна розмова з собою перетворилася на книжку, яка не дасть усіх відповідей, але допоможе поставити правильні запитання і утвердитися в тому, що ти завжди інтуїтивно розуміла про суспільний і культурний тиск, міф про романтичне кохання, здорові та нездорові стосунки, тривожні маркери на перших етапах знайомства, уміння вчасно піти, буття собою і спроби змінити іншого, баланс і динаміку сил у парі, повагу до власних кордонів, тіло та секс у стосунках і решту речей таких очевидних, що ми схильні про них забувати, відкидаючи всі шанси на своє персональне, крафтове, унікальне «довго і щасливо». А ми його, чорт забирай, варті!

Додаткова інформація

Вага 350 g
Розміри 140 × 215 mm
Автор

Палітурка

тверда

Вік

дорослі

ISBN

978-617-7544-88-2

Видавництво

Рік видання

2021

Кількість сторінок

328

Рік видання мовою написання

2021

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…