Free Call 066 23 36 567
Close

12 правил життя. Як перемогти хаос

195,00 грн.

За совами канадський психолога Джордана Пітерсона, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом. Автор описав правила, якими має керуватися людина. Книжка для всіх, хто цікавиться соціальними процесами, і тим, як вони впливають на наше життя.

 

1 в наявності

Опис

Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон. За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом.

Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина. Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу.

У пропонованій книжці Пітерсон представляє свої контроверсійні ідеї у вигляді мотиваційних порад, підкріплюючи їх аргументами з біології, літератури, міфології, психології. Автор критикує покоління двотисячних за нігілізм, наголошує на розвитку індивідуальності, а також переконує — головне правило життя полягає у тому, що кожна людина мусить узяти на себе максимально посильну відповідальність за власне життя, суспільство і світ.

Джордан Пітерсон — професор психології, клінічний психолог. Викладав у Гарвардському університеті. Зараз працює в Університеті Торонто. Автор наукових праць про природу креативності та особистість людини.

 

Додаткова інформація

Розміри 240 × 170 mm
Автор

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-768-232-4

Рік видання

2019

Кількість сторінок

320

Видавництво

Переклад

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “12 правил життя. Як перемогти хаос”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…