Free Call 073 23 36 567
Close
  • Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху_0
  • Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху_0
  • Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху_1
  • Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху_2
  • Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху_3
  • Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху_4

Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху

175,00 грн.

Протягом багатьох років Керол Двек досліджувала силу людських переконань і їхній вплив на наше життя і відкрила простий, але досить потужний феномен, завдяки якому людям удається реалізувати власний потенціал.  Кожна сфера людського життя можуть змінюватися залежно від того, що саме ми думаємо про власні можливості й таланти. Поради авторки і практичні завдання допоможуть вам не лише визначити спосіб мислення, який керує вашим життям, а й налаштуватися на зростання себе, своїх дітей чи близьких.

 

Немає в наявності

Опис

Протягом багатьох років Керол Двек досліджувала силу людських переконань і їхній вплив на наше життя. Намагаючись з’ясувати, чи є талант запорукою успіху, завдяки чому ми досягаємо бажаного і який рецепт розв’язання будь-яких проблем, вона зробила революційне відкриття. Успішність у навчанні й роботі, бізнесі та спорті, мистецький хист і взагалі кожна сфера людського життя можуть змінюватися залежно від того, що саме ми думаємо про власні можливості й таланти. Наші вміння не є сталими, і лише старанність та наполеглива праця здатні призвести до реальних досягнень.

Книжка професорки Стенфордського університету Керол Двек стала результатом багаторічної праці професорки психології Керол Двек. За роки своєї наукової діяльності вона відкрила простий, але досить потужний феномен, завдяки якому людям удається реалізувати власний потенціал.

Книжка допоможе усвідомити, що навіть одне переконання задає тон майже всьому життю, а його зміна здатна відіграти визначальну роль у досягненні мети.

Видання особливо корисне тим, хто не вірить у власні можливості й не бажає мислити гнучко: реальні історії та практичні рекомендації, які ґрунтуються на багаторічних дослідженнях, стануть потужним поштовхом до змін.

Керол Двек — докторка психології, провідна дослідниця в галузі психології особистості, а також соціальної та вікової психології. Займала посаду професорки психології в Колумбійському університеті, а згодом — професорки психології за підтримки Фонду Льюїса і Вірджинії Ітонів у Стенфордському університеті. Керол Двек — членкиня Американської академії мистецтв і наук. Двек друкувалася в таких виданнях, як New Yorker, Time, New York Times, Washington Post і Boston Globe. Її запрошували на американські телепередачі Today і 20/20. Мешкає з чоловіком у місті Пало-Альто, штат Каліфорнія (США).

 

 

Додаткова інформація

Вага 410 g
Розміри 220 × 150 × 57 mm
Автор

Палітурка

тверда, матова

ISBN

978-617-7513-57-4

Рік видання

2017

Кількість сторінок

296

Видавництво

Переклад

Рік видання мовою написання

2008

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…