Free Call 073 23 36 567
Close
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_0
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_1
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_2
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_3
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_4
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_5
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_6
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_7
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_8
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_9
 • Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень_10

Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень

180,00 грн.

Ви дізнаєтесь про найефективніші методи розв’язання проблем і стратегії мислення. Системне мислення впорядковує думки та вчить бачити закономірності в подіях. Це вміння дає нам змогу підготуватися і навіть впливати на ці події. Практичні поради авторів змінять ваше світосприйняття і допоможуть прокладати шлях до успіху в будь-якій сфері життя — від фізичного здоров’я та сімейних стосунків до керування бізнесом і фінансовим становищем.

2 в наявності

Опис

Перед вами книжка від фахівця з нейролінгвістичного програмування Джозефа О’Конора та експерта з інноваційного лідерства Ієна Макдермотта про найефективніші методи розв’язання проблем і стратегії мислення. Наш світ — складна система. Ми не розуміємо багатьох речей, а тому мимохіть стаємо їхніми заручниками. Що більше зусиль докладаємо, то менш досяжною видається наша мета, а старі проблеми повертаються й накопичуються. Щоб узяти контроль над власним життям, варто навчитися системного мислення, адже тільки розуміючи справжнє підґрунтя подій, ми можемо змінювати на краще власні дії та довколишній світ. Системне мислення впорядковує думки та вчить бачити закономірності в подіях. Це вміння дає нам змогу підготуватися і навіть впливати на ці події.

“Системне мислення наочне, тому його легко зобразити у вигляді схеми. Ви креслите схеми циклів зворотного зв’язку, і перед вашими очима система набуває форми. Ви можете з нею проекспериментувати, вдатися до мозкового штурму, щоб подумки провести ці зв’язки угору, вниз чи вбік. Водночас ви не лише прокреслюєте систему, ви спрямовуєте думку для розуміння системи; ви окреслюєте свої процеси мислення, щоб побачити власні ментальні моделі в системі.”

“Графічне зображення системи схоже на графічний роман. Це можуть бути історії кохання, історичні романи, трилери або детективи. Звичайні, захопливі, трагічні чи комічні. Деякі історії — постійні фаворити, а в них сюжети проявляються під різними масками. Якщо ви хоч раз казали собі: «Чому це постійно зі мною відбувається?», — ви знаєте, що це за відчуття. Деякі сюжети складні, інші простенькі. Жоден із них не гарантує вам happy end, адже закінчення історії творите ви.”

Додаткова інформація

Вага 365 g
Розміри 217 × 145 × 21 mm
Автор

Переклад

Видавництво

Палітурка

зі вшитою закладкою, тверда

ISBN

978-617-7552-12-2

Рік видання

2018

Кількість сторінок

240

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…