Free Call 066 23 36 567
Close

Відверта розмова про жіноче здоров’я

84,00 грн.

Популярна блогерка і прекрасна лікарка, доктор Наталя, прагне зруйнувати вкорінені в свідомості кількох поколінь стереотипи про жіноче здоров’я. Автор пояснює складні і важливі речі: що потрібно знати сучасній жінці про лікарів і пацієнтів, мікрофлору і гормони, на що звертати увагу, щоб уникнути серйозних патологій і як лікувати вже існуючі хвороби.

0 в наявності

Опис

Автор, популярна блогерка і прекрасна лікарка, доктор Наталя, прагне зруйнувати вкорінені у свідомості кількох поколінь стереотипи про жіноче здоров’я. Дотримуючись цих стереотипів, жінки в кращому випадку не досягають прогресу, а в гіршому — завдають собі шкоди.

Просто й доступно, з невичерпним оптимізмом і повагою до читача доктор пояснює складні та важливі речі: що необхідно знати сучасній жінці про лікарів і пацієнтів, мікрофлору й гормони. Автор зазначає, які нюанси допоможуть установити точний діагноз, які аналізи його підтвердять, а на які ви просто викинете купу грошей; як лише з одного погляду на рецепт визначити, що перед вами непрофесійний та недобросовісний лікар, та ще багато іншого про вагітність, менопаузу, замісну гормональну терапію…

“Перша частина книжки дуже відверта й дуже особиста. Вона про труднощі діалогу між лікарем і пацієнтом, про маркери та ситуації, коли «необхідно змінювати лікаря» або щось змінити «в консерваторії». Я не прагну очорнити колег чи навчити пацієнтів бути собі лікарем, але іноді в сьогоднішніх реаліях дії лікарів та невиправдані сподівання пацієнтів бажано виявляти, щоб більше так не робити.”

Ваш доктор Наталя

Додаткова інформація

Вага 241 g
Розміри 170 × 125 × 23 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-4754-3

Рік видання

2017

Кількість сторінок

256

Рік видання мовою написання

2017

Переклад

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Відверта розмова про жіноче здоров’я”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…