Free Call 073 23 36 567
Close
  • Таємне життя розуму. Як ми мислимо, відчуваємо й вирішуємо
  • Таємне життя розуму як ми мислимо, відчуваємо й вирішуємо_1

Таємне життя розуму. Як ми мислимо, відчуваємо й вирішуємо

150,00 грн.

Сенсаційна подорож у глибини людського інтелекту від світового лідера нейронауки! Автор, на основі найновіших досліджень,  пропонує революційне бачення ролі нейронауки  і розкриваючи таємничі процеси, що відбуваються в мозку і визначають, як ми навчаємося, мислимо, відчуваємо і мрієм

2 в наявності

Опис

Написана на основі найновіших досліджень книжка «Таємне життя розуму» Маріано Сіґмана пропонує революційне бачення ролі нейронауки в нашому житті, розкриваючи таємничі процеси, що відбуваються в мозку і визначають, як ми навчаємося, мислимо, відчуваємо і мріємо.
По двадцяти роках дослідження внутрішніх механізмів людського мозку доктор Сіґман обстоює унікальний погляд. За допомогою досягнень фізики, лінгвістики, психології, педагогіки й інших дисциплін він намагається пояснити, чому в людей, що розмовляють кількома мовами, рідше розвивається деменція, як новонароджені, ще не вміючи говорити, розрізняють добро і зло, а також як «прочитати» думки пацієнтів у вегетативному стані, розшифровуючи показники активності їхнього мозку.

Додаткова інформація

Вага 360 g
Розміри 205 × 150 × 22 mm
Автор

Палітурка

тверда

ISBN

978-966-942-756-4

Рік видання

2018

Кількість сторінок

288

Видавництво

Рік видання мовою написання

2017

Переклад

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Таємне життя розуму. Як ми мислимо, відчуваємо й вирішуємо”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…