Free Call 066 23 36 567
Close

Егоїстичний ген

175,00 грн.

Найвідоміша антирелігійна проеволюційна книга світу видана українською!
Другий науково-популярний мастрід після Найкоротшої історії часу. Читайте!

1 в наявності

Опис

«Егоїстичний ген» — перша і водночас визначна книжка Річарда Докінза, що досі залишається найвідомішою його працею і навіть через 40 років інтригує та не втрачає своєї актуальності. «Ми є машинами для виживання — самохідними роботами, що сліпо запрограмовані на збереження егоїстичних молекул, відомих як гени», — саме так проголошує автор.

У чому ж полягає «егоїстичність» генів? Чому вчений так безжально висловлюється про людей? Які погляди відстоює? Річард Докінз наполягає на тому, що саме ген, а не особина є одиницею природного добору. Несподівано, чи не так? Але це ще не все. Альтруїзм автор пояснює не підсвідомим намагання зберегти вид, а саме егоїстичністю генів: вони вдаються до найвигіднішої стратегії, щоб залишити у вічності часточку себе.

Більше того, Докінз — той, хто вперше ввів поняття «мем», що є аналогом гена в живому організмі, але не на рівні біології, а на рівні культури. І якщо ми впевнені, що тільки залишивши потомство, продовжимо себе у вічності, то Докінз стверджує, що це геть не так: через кільканадцять поколінь від наших генів і сліду не буде, а от меми, створені нами, справді існуватимуть вічно.

Додаткова інформація

Вага 630 g
Розміри 220 × 150 × 37 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

зі вшитою закладкою, тверда

ISBN

978-617-12-2523-7

Рік видання

2017

Кількість сторінок

540

Рік видання мовою написання

1976

Переклад

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Егоїстичний ген”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…