Free Call 066 23 36 567
Close

Розчаклована ніч. До історії штучного світла у ХІХ столітті

90,00 грн.

Головною темою цієї надто захоплюючої, як для наукової розвідки, книжки є еволюція полум’я, а головним героєм можна назвати світло, різноманітне, різноякісне, що сяє на різних шаблях розвитку людського суспільства, — від первісного вогнища й до сучасного електричного освітлення. Вплив еволюції штучного світла на розвиток людського суспільства важко переоцінити, так само, як, скажімо, винайдення колеса.

1 в наявності

Опис

Книжка “Розчаклована ніч” – найвідоміша праця знаного німецького істрика науки та культури Вольвґанґа Шивельбуша, йтого вагомий внесок в історію світової науки. Головна тема цієї книжки – еволюція полум’я, а головний герой – світло, різноманітне, різноякісне, яке осяює різні етапи розвидку людства – від первісного вогнища до сучасного електричного освітлення.
Вплив еволюції штучного світла на розвиток людського суспільства важко переоцінити, так само, як винайденя колеса. Автор стверджує, що зміна світла може викликати більш-менш значущі соціальні зміни чи супроводжує їх. І як один з прикладів наводить ліхтарі, які певною мірою стали зловісним символом французьких революцій. Таких цікавих обґрунтованих прикладів впливу еволюції світла у різних царинах суспільного життя за різних часів у книзі чимало.

Додаткова інформація

Вага 311 g
Розміри 205 × 150 × 13 mm
Автор

Шивельбуш Вольфґанґ

Переводчик

Юдін Олександр

Обкладинка

тверда

Кількість сторінок

216

ISBN

978-966-521-652-0

Рік видання

2014

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Розчаклована ніч. До історії штучного світла у ХІХ столітті”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…