Free Call 066 23 36 567
Close

Небеса на землі

190,00 грн.

Науково-популярна розповідь про ключові історичні, антропологічні та психологічні концепції, які пояснюють смерть, та їхній зв’язок із міфами та релігіями.  Для всіх, хто цікавиться наукою, захоплюється науково-популярною літературою.

2 в наявності

Опис

Усвідомлення нашої смертності й недосконалості породило безліч вірувань та постійно підштовхує до наукових досліджень щодо змолодження людини. У різних формах люди прагнуть духовного безсмертя на небесах, фізичного безсмертя на землі чи можливості вдосконалення тут і зараз. Світські філософи та вчені шукають способів радикального продовження життя, письменники-фантасти сперечаються про майбутнє людства, мрійники-утопісти намагаються створити для нього ідеальні умови, песимісти пророкують загибель цивілізації, а диктатори й демагоги експлуатують усі ці страхи.

У цій книжці популяризатор науки Майкл Шермер аналізує ключові історичні, антропологічні, психологічні концепції, які пояснюють смерть, розповідає, хто були ті люди, які першими усвідомили свою смертність, і як це розуміння привело до створення міфів та релігій.

Майкл Шермер — американський науково-популярний автор, засновник Спільноти скептиків, яка займається розслідуванням псевдонаукових заяв та повідомлень про надприродні явищ. Дописувач Scientific American та Time.com.

 

Додаткова інформація

Розміри 210 × 140 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-7682-26-3

Рік видання

2019

Кількість сторінок

336

Переклад

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Небеса на землі”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…