Free Call 066 23 36 567
Close

Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя

140,00 грн.

Кожен з нас вже читав таку книгу. У дитинстві, в серії “Наукова фанастика”. Але є одна суттева відмінність: тут авторам можна вірити, оскільки вона – одни з тих, хто не тільки знає, але й безпосередньо створює цей, ще зовсім нещодавно абсолютно неймовірний новий цифровий світ.

1 в наявності

Опис

Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя.

У цій захопливій книжці голова ради директорів компанії Google Ерік Шмідт і керівник наукового центру Google Ideas Джаред Коен на основі свого унікального досвіду намагаються відповісти на одне з найскладніших запитань щодо нашого майбутнього: як технології змінять наше щоденне життя та безпеку, вплинуть на перебіг війн і дипломатичних баталій, визначать наслідки революцій і тероризму. Це книжка не про ґаджети – це погляд на те, яким стане життя людей в новому цифровому світі, де кожен буде на зв’язку.

Ерік Шмідт – голова ради директорів компанії Google, де він почав працювати 2001 року. З 2001 до 2011 року був головним виконавчим директором Google і керував стратегією компанії разом із засновниками Сєрґєєм Бріном і Леррі Пейджем. Перш ніж приєднатися до компанії Google, Ерік Шмідт був головою ради директорів і головним виконавчим директором компанії Novell, головним директором з техноло¬гій у корпорації Sun Microsystems. До цього він входив до складу групи науковців у центрі досліджень компанії Xerox у місті Пало-Альто (PARC), а також обіймав посади в компаніях Bell Laboratories і Zilog. Він також очолює раду директорів фонду “Нова Америка” та з 2008 року є членом ради опікунів Інституту перспективних досліджень у Принстоні (штат Нью-Джерсі).
Джаред Коен – засновник і директор наукового центру Google Ideas. Він є стипендіатом Родса, автором двох книжок – “Діти Джихаду” (Children of Jihad) та “Сто днів тиші” (One Hundred Days of Silence). Року 2013 журнал Time назвав Джареда одним із сотні найвпливовіших людей у світі. Коен також є членом ради директорів корпорації SFX Entertainment і членом консультативної ради директорів Національного антитерористичного центру.

Наша рецензія тут.

Додаткова інформація

Вага 523 g
Розміри 220 × 150 × 33 mm
Автор

,

Переклад

Видавництво

Палітурка

тверда, матова

ISBN

978-966-8853-50-0

Рік видання

2015

Кількість сторінок

368

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.