Free Call 066 23 36 567
Close

Шлях. За майбутнє людства

95,00 грн.

“Об’єктивно розглядаючи з беспечної дистанції все смердюче, огидне, брудне та неприємне, автор спромігся зацікавити нис феноменом сміття та спрямувати наш погляд на цей тіньовий бік сучасногог життя.
Захоплююче та важливе дослідження, що, між іншим, вказує на необхідність залучення цієї замовчуваної теми та її матеріального змісту до інтелектуального та речовинного кругообігів нашого життя.”
Видавництво “Futurum”, Базель, Швейцарія

Немає в наявності

Опис

Представники різних культур дедалі більше усвідомлюють необхідність створення універсальної культури, планетарного суспільства для виживання й мирного розвитку. Ця нова універсальна етика повинна створюватися на базі інтеграції різних інтелектуальних і духовних концепцій і глибоких перетворень у свідомості людей. Одним з найяскравіших і значних представників цього напрямку є Едгар Морен, відомий як родоначальник і активний прихильник «комплексного мислення». Морен намагається зрозуміти та реорганізувати знання, суспільство, політику, етику. Відмовляючись від поділу знання на відокремлені дисциплінарні області, Морен закликає відтворити зв’язки між різними областями дисциплінарного знання. Книжка «Шлях. За майбутнє людства» — це синтез усіх ідей, котрі Морен обстоював усе своє життя. Це політичний, філософський та суто людський спадок, спрямований широкій публіці.

Додаткова інформація

Вага 382 g
Розміри 220 × 155 × 15 mm
Автор

Морен Едгар

Переводчик

Марічев Євген

Обкладинка

тверда

Кількість сторінок

256

ISBN

978-966-521-641-4

Рік видання

2016

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Шлях. За майбутнє людства”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…