Free Call 066 23 36 567
Close

Сміття і люди. Зворотний бік споживання

90,00 грн.

“Об’єктивно розглядаючи з беспечної дистанції все смердюче, огидне, брудне та неприємне, автор спромігся зацікавити нас феноменом сміття та спрямувати наш погляд на цей тіньовий бік сучасного життя.
Захоплююче та важливе дослідження, що, між іншим, вказує на необхідність залучення цієї замовчуваної теми та її матеріального змісту до інтелектуального та речовинного кругообігів нашого життя.”
Видавництво “Futurum”, Базель, Швейцарія

3 в наявності

Опис

Це розгляд різних аспектів співіснування людської ойкумени та світу відходів. Попри свою назву, це зовсім не екологічна розвідка й не інструкція порятунку світу від забруднення та різних відходів. Автор розглядає сміття як невід’ємну рису людського способу існування. Мало хто знає зазвичай, скільки реально сміття ми виробляємо. Мало кому відомо, що під час створення одиниці більшості пластикових предметів продукується більший об’єм відходів, аніж об’єм самої тієї речі. Усвідомити і відчути реальність сучасного виробництва та, що головне, споживання – ось те, що пропонує нам Еріксен, і, звичайно ж, пуститись у роздуми разом із ним. У цій книжці ідеться про хаос і порядок, загальнолюдську відразу до всього гидкого, а також про те, що ми робимо у мінливих обставинах, аби утримувати цей темний — і смердючий — бік життя подалі від себе. Та насамперед ідеться про те, як позбутися сміття, перетворивши його при цьому на щось корисне. А ще автор згадує одну з найболючіших проблем сучасності – засмічення мізків.
Українською перекладена вперше. Розрахована на вчених і студентів – істориків, антропологів, філософів, соціологів, а також тих, хто цікавиться проблемами екології.

Додаткова інформація

Вага 340 g
Розміри 220 × 150 × 14 mm
Автор

Еріксен Томас Гілланд

Переводчик

Сабор Ірина

Обкладинка

тверда

Кількість сторінок

224

ISBN

978-966-521-674-2

Рік видання

2016

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Сміття і люди. Зворотний бік споживання”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.