Free Call 073 23 36 567
Close
Про проект

Обсяг наукових знань у світі і про світ з кожним днем зростає. Сучасній людині недостатньо лише шкільних знань – вони погано структуровані і найчастіше зводяться до цифр, дат і фактів, що не є об’єднаними, власне, в наукову систему.

Гарна базова освіта допоможе систематично відстежувати статті з цікавої галузі, шукати в інтернеті факти і найостанніші відкриття, постійно тримати руку на пульсі прогресу. Завдяки всесвітній павутині стали доступними TED- і сourser-лекції, заочні курси університетів світу, відеоканали і подкасти, але більша частина їх орієнтована на англомовну аудиторію. Вітчизняні академічні підручники дають хорошу базу інформації про предмет, але не розповідають про його устрій.

Допитливому читачеві-співвітчизнику допоможе література, написана всесвітньо відомими вченими та популяризаторами науки «для широкого кола читачів». Як правило, в кожній подібній книзі вказано довгий список джерел, освоїти які після знайомства із загальними принципами буде просто.

Саме про якісні науково-популярні книги, статті, відгуки та рецензії йдеться у новому проекті Popular Science Books. Також тут знайдеться найактуальніша інформація про тематичні лекції, фестивалі, наукові конференції і є можливість придбати науково-популярну літературу українських (переважно) видавництв в інтернет-магазині.

 

Сайт проекта – http://psbooks.com.ua/

Сторінка на Facebook – https://www.facebook.com/psbooksps/

Адреса для зворотнього зв’язку – psbooks.ua@gmail.com

 

Приєднуйтесь!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *