Free Call 066 23 36 567
Close
Журнал “Куншт” про науку як мистецтво. Випуск 4!

Перший український журнал “Куншт” про науку як мистецтво, перейшов рубеж у четвертий випуск, з чим його і нас вітаємо! За кадром залишається величезна праця усіх причетних до цього, але результат незмінно радує, якість росте і новий журнал, якій я тримаю зараз на робочому столі, більш професійний, краще оформлений, ще насиченіший різноманитними цікавинками.

куншт4

Що нам сподобалось особливо? Наприклад, знайомі імена та обличчя серед авторів, коли гортаєш журнал майже власну стрічку у фейсбуку. За цім – зміни дізайна на більш дружній до очей. Ну а далі поринаємо у текст та забуваємо про все інше.

куншт4

Хоча вже перший матеріал дає нагоду звернутися до гугла чи до книжкової полички, аби глибше розібратися у мотивах і переспективах фантастичной праці Ілона Маска, поринути та не потонути у глубинах нового цифрового світу.

DSC_1606

На якусь мить виникає запитання “йоу, а як ви побачили мою книжкову шафу?”, а потім бачіш статтю про дослідження вплинання порнографії на свідомість і розумієш, що біблітечку треба розширювати. І насправді добре, що є видання, яке не має табуйованих тем у наукових питаннях.

куншт4

У кожного є улюблені наукові напрямки, ось мене ще потішили матеріали про вклив глобального потепління на Гренландію, дослідження Чорнобильської зони, наукові обгрунтування народних прикмет та стаття про сучасний Іран. Автори працюють на межі наукових сфер і цей підхід мені дуже імпонує.

куншт4 куншт4

Наибільшою приємною несподіванкою на сторінках журнала став комікс. Про космос! Від українського сценаріста та українскього художника! Точніше – початок комікса і це повертає у дитинство, коли ми нетерпляче чекали нового номера журналу з продовженням.

DSC_1604

І тепер можемо сміливо сказати – новой “Куншт” буде! Знов і знов. Ми вже чакємо, давайте з нами! ;)

куншт4

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *