Free Call 066 23 36 567
Close
На хелловін – про кажанів

На передодні Хеловіну люди згадують різну нечисть, і часто звинувачують абсолютно невинних тварин – чорних кішок, кажанів…

Особливо кажанів, бо ж це вампіри, вони п’ють кров, перетворюються на хлопців-мрію дівчат-тінейджерів! Їх треба вбивати! А якщо такий залетить до кімнати, то взагалі жах.

В дійсності існують кажани, які п’ють кров. Кілька видів у Латинській Америці. Кров великих ссавців – лам, оленів, а тепер – овець і корів, тому місцеві селяни дійсно їх не дуже люблять.

А деякі тропічні види взагалі їдять тільки фрукти, хоч виростають найбільшими, а один вид назвали Pteropus vampyrus, хоча ці кажани на вампирів схожі хіба що розміром.

Всі кажани, які живуть в Україні, їдять комах. Дуже велику кількість комах, до 4 000 комарів за ніч. Деякі пристосувались жити біля людей – не так сильно наші дахи відрізняються від їх печер, тому ми їх бачимо, іноді чуємо, а іноді вони залітають до кімнат – слідом за якоюсь комахою. Якщо з вами таке трапилось – не панікуйте. Йдіть на сайт Українського товариства охорони кажанів kazhan.org.ua і робіть те, що вони написали (у рукавичках, звісно). На зиму кажани впадають в сплячку, тому восени таким випадкам треба приділити більше уваги і обережності.

В Україні живе 26 видів кажанів, але деякі види, на жаль, зникають, наприклад довгокрил звичайний, Miniopterus schreibersii пруф.

Більше про кажанів можна дізнатися на сайті batworlds.com

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *