Free Call 066 23 36 567
Close

Scratch. Кодування для майбутніх програмістів

206,00 грн.

Основи програмування для дітей

Немає в наявності

Опис

Ця книга допоможе ознайомитися з основами безкоштовної онлайн-програми і комп’ютерної мови програмування Scratch, розробленої спеціалістами Массачусетського технологічного інституту (США) для дітей віком від 6 років. Мова Scratch широко вивчається і використовується не лише у школах, а й у багатьох університетах світу. За її допомогою можна створювати власні інтерактивні історії, анімації, ігри, музику та твори мистецтва, ділитися своїми роботами з друзями та знайомими в інтернеті.

У простий і дотепний спосіб, однак цілком серйозно та професійно, крок за кроком викладаються основи програмування

Чіткі і зрозумілі пояснення супроводжуються ілюстраціями, що дають повне уявлення про те, якого вигляду на кожному кроці створення програми повинен набувати екран і як має виконуватися код.

Вивчаючи основи програмування зі Scratch, дитина дізнається про найважливіші концепції програмування (зокрема, про вхідні дані, параметри, повторювані структури тощо) та способи розробки алгоритмів, а отримані теоретичні знання одразу зможе використовувати для створення власних програм. У книзі міститься чимало корисних порад і рекомендацій стосовно способів виявлення та усунення помилок у власноруч створеному коді. Таким чином, дитина не лише зможе ознайомитись із принципами та прийомами програмування, а й здійснити перший крок на шляху до майбутньої професії, в якій можуть знадобитися знання та навички програмування.

 

 

Додаткова інформація

Розміри 260 × 203 mm
Палітурка

інтегральна

Кількість сторінок

96

Видавництво

Рік видання

2019

ISBN

978-966-948-036-1

Вік

6-12

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Scratch. Кодування для майбутніх програмістів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…