Free Call 066 23 36 567
Close

Python. Кодування для майбутніх програмістів

205,00 грн.

Для дітей середнього шкільного віку основи програмування.

Немає в наявності

Опис

Книга «Python. Кодування для майбутніх програмістів» — це простий і водночас досить повний вступ до програмування із використанням мови Python, яку швидко опанує будь-який читач навіть без досвіду програмування.

Основи кодування — від використання простих понять (змінна, умова тощо) до застосування складних концепцій (цикли, підпрограми і т. п.) — подано в зрозумілому форматі, виклад теоретичної частини супроводжується безліччю ілюстрацій і пояснень того, яким чином і завдяки чому працюють створювані коди. У книзі також описані принципи реалізації більш складних проектів, що розвивають логічне й інженерне мислення, потребують застосування дизайнерських рішень, прищеплюють навички проектування і кодування, виховують наполегливість при пошуку помилок та їх усуненні. В рамках цих проектів школярі в ігровій і доступній формі на прикладі простих анімацій та ігор навчаються визначати проблеми, генерувати ідеї для пошуку шляхів їх розв’язання й аналізувати і вдосконалювати власноруч розроблені проекти.

Таким чином, школярі опановують основи програмування із застосуванням популярної мови Python шляхом занурення у цікавий і захоплюючий світ створення комп’ютерних програм.
Книжка розрахована на дітей від 10 до 15 років.

Додаткова інформація

Вага 320 g
Розміри 245 × 190 × 8 mm
Палітурка

інтегральна

Кількість сторінок

40, 96

Видавництво

Рік видання

2019

ISBN

978-966-948-035-4

Переклад

Рік видання мовою написання

2017

Автор

,

Вік

7-11 років

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Python. Кодування для майбутніх програмістів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…