Free Call 073 23 36 567
Close
  • Пригоди в оргазмотроні
  • Пригоди в оргазмотроні
  • Пригоди в оргазмотроні
  • Пригоди в оргазмотроні
  • Пригоди в оргазмотроні
  • Пригоди в оргазмотроні

Пригоди в оргазмотроні

200,00 грн.

У цій біографії — непересічна особистість, неординарний науковець, роботи якого виходять за межі наукових канонів та знаходяться у сірій зоні між наукою та псевдонаукою.

1 в наявності

Опис

Віденського психоаналітика, сексолога, біолога Вільгельма Райха (який народився в Україні) називають найвпливовішим та найбільш горезвісним мислителем ХХ сторіччя. Представник фройдомарксизму, лідер культу сексу та анархії, вважав, що винайшов «оргон», і займався дослідженням «оргонової енергії», але його винаходи наука так і не визнала.

Книга британського дослідника Крістофера Тернера в деталях простежує інтелектуальну історію Райха у різних контекстах: становлення психоаналізу та університетське життя студентів в Австрії після Першoї світової війни; формування нацизму в Німеччині та його розповсюдження Європою у 1930-х роках: настрої, страхи, інтелектуальні пошуки, розчарування, шлях вічного емігранта, неймовірна популярність, знищення наукового доробку Райха aмериканською владою, суд, арешт, смерть у камері за кілька днів до звільнення. У цій біографії — непересічна особистість, неординарний науковець, роботи якого виходять за межі наукових канонів та знаходяться у сірій зоні між наукою та псевдонаукою.

Додаткова інформація

Розміри 200 × 145 mm
Автор

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-679-512-4

Рік видання

2018

Переклад

Видавництво

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Пригоди в оргазмотроні”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…