Free Call 073 23 36 567
Close
  • 11873750_10206426586157670_8726020249100809392_n
  • istoria_pro_zuttia_smert_ta_nejrohirurgiu_1
  • istoria_pro_zuttia_smert_ta_nejrohirurgiu_2
  • istoria_pro_zuttia_smert_ta_nejrohirurgiu_4
  • istoria_pro_zuttia_smert_ta_nejrohirurgiu_3
  • istoria_pro_zuttia_smert_ta_nejrohirurgiu_5
  • istoria_pro_zuttia_smert_ta_nejrohirurgiu_6
  • istoria_pro_zuttia_smert_ta_nejrohirurgiu_7

Історії про життя, смерть і нейрохірургію

100,00 грн.

Зазвичай книги стають бестсейлерами, якщо вони розповідають історію успіху. Генрі Марш написав книгу про «fair play»-чесну гру, у якій ставка – життя.
Його пов’язує з Україною не тільки хірургічна практика (Міжнародний центр нейрохірургії у Києві), але й жива зацікавленість до країни, її долі, її людей. Він веде щоденник з тринадціти років і врешті вирішив видати книгу про прописні істини, яких так складно дотримуватися.

Немає в наявності

Опис

Історії про життя, смерть і нейрохірургію. Правда – то його релігія, кажуть про Генрі Марша колеги. Власне, у цій книжці спогадів і роздумів відомого британського нейрохірурга ви знайдете багато захоплюючих історій, у яких головне – це етика стосунків між лікарем та пацієнтом, тонка межа між гіркою правдою і крихкою надією. Бути висококласним нейрохірургом – цього не досить, щоб бути Генрі Маршем. Треба ще мати найкращі людські якості – доброту, вимогливість до себе, любов до людей і неабиякий талант оповідача.

“Життя нейрохірурга ніколи не буває нудним і може стати надзвичайно успішним, але за це доведеться сплатити високу ціну. Ви не уникнете помилок і навчитесь жити з їх жахливими наслідками. Ця книга розповідає про те, як я намагався знайти золоту середину між потребою відсторонитись та проявом співчуття до хворого – здатністю, без якої хірургічна кар’єра неможлива. Сподіваюсь, що завдяки цій книзі люди зрозуміють, з якими труднощами, скоріше морального, а не фахового характеру, зіштовхуються лікарі”, – каже про свою книгу Генрі Марш. “Справжній англієць ніколи не буде говорити про свої почуття. Якщо його про них спитають, відбудеться жартами. Але, без сумніву, Генрі Марш закоханий в Україну. Будь-яка книжка на тему української історії чи української сучасності як тільки-но вийде у світ – одразу прочитана ним. На питання британського медичного журналу, як би він витратив подарований мільйон фунтів, Генрі відповів, що половину цих грошей він розділив би між своїми трьома дітьми, а другу віддав би на лікування бійців, поранених на Сході України”, – розповідає перекладач книги, український нейрохірург Андрій Мизак.

Наша рецензія тут.

Додаткова інформація

Вага 345 g
Розміри 200 × 130 × 23 mm
Автор

Переклад

Видавництво

Палітурка

тверда, матова

ISBN

978-617-679-174-4

Рік видання

2015

Кількість сторінок

320

Рік видання мовою написання

2014

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Історії про життя, смерть і нейрохірургію”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…