Free Call 066 23 36 567
Close

Місія – космос. Автобіографія Леоніда Каденюка

300,00 грн.

Ця книга є своєрідним звітом-розповіддю про надзвичайну подорож за межі земної гравітації у безкраї простори Космосу та дивовижну невагомість. Все, що я там побачив, відчув і з чим зіткнувся, видавалося зовсім іншим, але надзвичайно дивним, неповторним світлом. Хоча насправді так і було.
Леонід Каденюк

0 в наявності

Опис

Якщо ви хочете дізнатися про те, як і чим живуть космонавти при підготовці до польоту, під час польоту і після цієї надзвичайної подорожі, про це треба питати справжніх космонавтів. Багато з американських астронавтів пишуть і видають мемуари, які іноді стають бестселерами. Добре, що українською першою видали книжку Леоніда Каденюка, українського космонавта (чи астронавта, оскільки він відвідав космос у складі американської команди).
В книзі описано багато подробиць – технічних, медичних, описи дослідів, які проводились в невагомості (наприклад про те, як рослини реагують на невагомість, як визначають, у якому напрямку відрощувати корінці?) і багато з історії космічних польотів. Все це ілюструють фотографії – більше можна побачити лише на сайтах NASA чи ESO.

Додаткова інформація

Вага 140 g
Розміри 245 × 177 × 32 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-635-102-3

Рік видання

2017

Кількість сторінок

516

Рік видання мовою написання

2009

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Місія – космос. Автобіографія Леоніда Каденюка”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…