Free Call 073 23 36 567
Close
  • Ask a Manager. Спитай у керівника: як працювати з нетямущими колегами й босами, які крадуть ваш робочий час

Ask a Manager. Спитай у керівника: як працювати з нетямущими колегами й босами, які крадуть ваш робочий час

150,00 грн.

У цій корисній кожному книжці авторка відповідає на відверті запитання про проблеми, з якими ви можете зіткнутися в роботі. Книжка на прикладах із життя реальних людей навчить, як витончено, упевнено і з почуттям гумору вирішити найскладніші проблеми у професійній сфері.

0 в наявності

Опис

За десять років консультацій офісних працівників Елісон Ґрін зрозуміла, що люди уникають незручних розмов, бо просто не знають, що сказати. У цій корисній кожному книжці авторка відповідає на відверті запитання про проблеми, з якими ви можете зіткнутися в роботі. Книжка навчить, що сказати, коли колега привласнив вашу ідею, коли ви переконані, що бос ставить неможливі дедлайни і навіть тоді, коли керівництво постійно турбує у вихідні дні. На прикладах із життя реальних людей будь-який читач дізнається, як витончено, упевнено і з почуттям гумору вирішити найскладніші проблеми у професійній сфері.
Поради зводяться до ідеї, що ви повинні бути професіоналом (навіть якщо інші ними не є) й що відвертість і доброта допоможуть вам усюди, хоч би де ви працювали.
Booklist
У автора дружня, тепла, дотепна манера письма, читати її велике задоволення, а поради можна застосовувати в усіх сферах нашого життя.
Library Journal

Додаткова інформація

Вага 330 g
Розміри 205 × 155 × 20 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

зі вшитою закладкою, тверда

ISBN

978-966-942-947-6

Рік видання

2019

Кількість сторінок

288

Переклад

Рік видання мовою написання

2018

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ask a Manager. Спитай у керівника: як працювати з нетямущими колегами й босами, які крадуть ваш робочий час”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…