Free Call 073 23 36 567
Close
  • Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж_0
  • Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж_6
  • Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж_5
  • Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж_4
  • Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж_3
  • Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж_2
  • Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж_1

Сьоме чуття. Влада, багатство і виживання в епоху мереж

220,00 грн.

Мережева влада не є безпечнішою від звичних ієрархічних моделей, і ми можемо стати свідками народження нового деспотизму. Смілива, повна приголомшливих відкриттів, книжка-бестелер, залишає нам простір для оптимізму, а також  дає доволі несподівані пропозиції та відповіді на виклики нової епохи.

 

1 в наявності

Опис

Бестселер The New York Times та Washington Post.  2018 року втретє виходить у США — у форматі кишенькового видання (mass-market edition). №1 у переліку McKinsey Summer Reading List у 2016 році, зокрема її рекомендували CEO компаній LinkedIn, Cisco, Corning і, власне, McKinsey  2016 року увійшла у перелік “15 важливих бізнес-книжок, які вам слід прочитати цього року” журналу Inc. Джошуа Купер Ремо, свого часу наймолодший редактор в історії журналу Time, експерт з Китаю, учень Генрі Кіссінджера й один з очільників компанії Kissinger Associates, у своїй третій книжці «Сьоме чуття» запрошує нас розділити з ним амбітне завдання: збагнути суть нашої доби. На його думку, епоха, в яку ми зараз тільки вступаємо, відрізнятиметься від наших днів так само, як доба Просвітництва відрізнялася від Середньовіччя, і лише ті, хто володіють т.зв. «Сьомим чуттям» не залишитимуться на узбіччі історії.

Ми вже живемо у світі нової влади — влади мереж, водночас розпорошеної і сконцентрованої. Зі своїми викликами та перевагами, мережева влада не є безпечнішою від звичних ієрархічних моделей, і ми можемо стати свідками народження нового деспотизму. На сторінках книжки можна знайти не один привід злякатися, але Ремо залишає нам простір і для оптимізму, а також доволі несподівані пропозиції та відповіді на виклики нової епохи наприкінці цієї надзвичайно сміливої, повної приголомшливих відкриттів навіть для досвідчених читачів науково-популярної літератури, книжки-бестселера.

Додаткова інформація

Вага 465 g
Розміри 210 × 150 × 25 mm
Автор

Переклад

Видавництво

Палітурка

суперобкладинка, тверда

ISBN

978-617-7544-05-9

Кількість сторінок

384

Рік видання

2019

Рік видання мовою написання

2016

Вам також може сподобатися…